Nowy projekt ERASMUS+

FOTO
FOTO

Rusza nowy projekt wymiany młodzieży ze Szwecją w ramach unijnego programu ERASMUS +

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza szkoła uzyskała fundusze na realizację kolejnego projektu partnerskiego z zaprzyjaźnioną szkołą w północnej Szwecji, który będzie realizowany od września 2018 do września 2020.

W wymianie będzie mogło wziąć udział 23 uczniów naszej szkoły. Tym razem projekt pod tytułem: Healthy Minds Means Prosperous Society jest skierowany do uczniów klas I-II Liceum oraz I-III Technikum. Ze względu na założenia programowe zapraszamy szczególnie uczniów którzy wykazują zainteresowania/zdolności artystyczne- muzyczne, malarskie, graficzne, taneczne itd.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 września (czwartek) w sali 121, na długiej przerwie


  Wyniki IV edycji

    09 Sty -  13:34

  Zwycięzcy IV Powiatowego Konkursu Językowego JĘZYKIADA ŻYWIECKA 2017 - języki obce, Zwycięzcy Powiatowego Konkursu Wiedz...

  Zaproszenie

    12 Gru -  14:20

  ZAGADNIENIA

    12 Gru -  13:55

  Projekt i wykonanie : MyWebFactory