Sandra Pytlarz - unstoppable

FOTO Internet
FOTO Internet

Sandra Pytlarz zajęła I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Digi - Talenty" 2022 . Konkurs odbył się online, Sandra zaprezentowała utwór "Czarne Perfumy " słowa Agnieszka Osiecka. Konkurs jest organizowany przez Fundację "Inicjatywa" w Świdnicy, która wspiera talenty dzieci i młodzieży, organizując projekty na szczeblu międzynarodowym. W tym roku w konkursie wzięli udział uczestnicy z 14 krajów - Polska, Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Łotwa, Litwa, Estonia, Białoruś, Macedonia, Serbia, Portugalia, Bułgaria, Indonezja, Izrael.

Sandra została również laureatką INTERNATIONAL AUTUMN CONTEST DIGI-FORM ART 2022. Konkurs jest przeznaczony dla artystycznie uzdolnionej młodzieży, która ma szansę zaprezentować swoje talenty muzyczne, taneczne, plastyczne czy teatralne. Tegoroczna edycja, już kolejny raz, odbyła się online, Sandra rywalizowała z ponad 50 uczestnikami zajmując II miejsce w swojej kategorii wiekowej 16-18 lat (utwór "Czarne Perfumy" Agnieszki Osieckiej).

Opiekun: Iwona Noga Bardyńska
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów    Projekt i wykonanie : MyWebFactory