Sandra laureatką XI Festiwalu Młodego Aktora

 

9 maja odbyła się Gala Finałowa XI Festiwalu Młodego Aktora Kęty 2023. Tradycyjnie w ramach wydarzenia odbyły się 3 konkursy:-. Regionalny Turniej Recytatorski, - Regionalny Turniej Interpretacji Bajki i Baśni, - Regionalny Turniej Teatralny.
Nasza uczennica Sandra Pytlarz została laureatką w kategorii Turniej Teatralny - szkoły średnie, prezentując utwór Adama Mickiewicza "Świtezianka". Uczestników konkursów oceniała komisja w składzie: Maria Suprun – aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, Kuba Abrahamowicz – wykładowca na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Katowicach,- Konrad Ignatowski – aktor Teatru Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej. Do udziału w Festiwalu zgłosiło się 70 uczestników, reprezentujących szkoły i ośrodki kultury z następujących miejscowości: Brzączowice, Bulowice, Chocznia, Chorzów, Czaniec, Głogoczów, Katowice, Kęty, Kraków, Myślenice, Oświęcim, Proszowice, Stanisław Dolny, Sułkowice, Świętochłowice, Wadowice, Witanowice, Woźniki, Zagórnik, Żywiec.

Sandra została również laureatką festiwalu wokalnego:

W piątek, 28 kwietnia w GCKIS w Bobrownikach odbył się koncert galowy festiwalu „Szanujmy Wspomnienia”. Komisja konkursowa w składzie: Marcin Jajkiewicz, Magdalena Łamacz, Krzysztof Kulbicki po przesłuchaniu wszystkich uczestników festiwalu wyłoniła zwycięzców. W przesłuchaniach wzięło udział aż 77 wokalistów i 8 zespołów. Sandra zdobyła III miejsce w kategorii wokal estradowy. Podsumowaniem wieczoru był występ Marcina Jajkiewicza. Publiczność mogła wysłuchać pięknych utworów takich artystów, jak Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, a nawet Frank Sinatra.

opiekun: Iwona Noga Bardyńska

Serdecznie gratulujemy!


  Cyber Day w ZSM-E

    17 Maj -  22:04

  Trwają matury...

    07 Maj -  09:15

  I miejsce dla Sandry Pytlarz

    30 Kwi -  16:18

  Tyle było dni…

    29 Kwi -  16:39


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory