Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości w naszej szkole.

FOTO R.Harańczyk
FOTO R.Harańczyk

Dokładnie 100 lat temu, 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość. Obchody tak ważnego dla wszystkich Polaków Święta Narodowego nie mogły ominąć naszej szkoły. Z tej okazji panie bibliotekarki przygotowały wystawę tematyczną upamiętniającą wydarzenia i postacie związane z odzyskaniem przez Polskę wolności. Ponadto, uczniowie klas pierwszych i trzecich mieli okazję posłuchać prelekcji przygotowanej pod czujnym okiem pana Rafała Harańczyka. Z kolei z inspiracji pana Leszka Szpili na pierwszym piętrze punktualnie o 11:11 wybrzmiały mocno i głośno polskie pieśni patriotyczne, począwszy od Mazurka Dąbrowskiego. Gratulujemy wszystkim, dzięki którym ten szczególny dzień został w odpowiedni sposób uczczony.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory