Młodzieżowy Sędzia Sportowy

NN
NN

W dniach 9-11 grudnia uczniowie ZSME, zawodnicy specjalizacji sportowej z Koszykówki przebywali w Węgierskiej Górce na trzydniowym zgrupowaniu dotyczącym szkolenia Młodzieżowego Sędziego Sportowego. Zgrupowanie prowadzili zawodowi sędziowie Śląskiego Okręgu Koszykówki oraz trenerzy a wśród nich nasz nauczyciel mgr Michał Zapart. Na zakończenie kursu przeprowadzono pisemny egzamin oraz sprawdzono praktyczne umiejętności sędziowania podczas meczu. Do grona polskich Młodzieżowych Sędziów Sportowych dołączyli następujący uczniowie naszej szkoły:

1.Zuzanna Pietraszko klasa 1A LO.

2.Wiktoria Sanetra klasa 1A LO.

3.Wiktoria Zyzak klasa 1A LO.

4.Dawid Moroń klasa  4C T.

5.Dominik Zuziak klasa 2C T.

6.Maksymilian Konior 2E T.

7.Jakub Cichoń 2A LO.

8.Kamil Cichoń 2C T.

9.Krystian Motyka 2A LO.

10.Bartłomiej Białek 3C T. 

Serdeczne podziękowania składamy Śląskiemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu za możliwości udziału w pouczającym szkoleniu. Współzawodnictwo sportowego młodzieży szkolnej, rozwija zdolności i zainteresowania sportowe młodych ludzi oraz wychowuje do kulturalnego uczestnictwa w sporcie i w dorosłym życiu .

Kolejne szkolenia już wkrótce.

Zapraszam Michał Zapart


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory