KONKURS WIEDZY O NOWEJ ZELANDII ROZSTRZYGNIĘTY

FOTO ZSME
FOTO ZSME

30 maja 80 uczniów naszej Szkoły wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Nowej Zelandii. Uczniowie zmierzyli się z 26 pytaniami dotyczącymi różnych aspektów wiedzy o tym kraju. Uczestnicy bardzo dobrze poradzili sobie z pytaniami konkursowymi, których autorką była nasza native speakerka - Cassidy. A oto laureaci:

MIEJSCE 1: 

Magdalena Janik, klasa 2ft

MIEJSCE2 (ex aequo):

 • Dominik Szewczyk, klasa 1ct
 • Jakub Waligóra, klasa 1 dt
 • Dawid, Szymik klasa  1 bt
 • Jakub Odrobny, klasa 1 et

MIEJSCE 3:

Tomasz Wrzeszcz, klasa 1 ct

Nagrody ufundowali: Rada Rodziców, Wydawnictwo Macmillan, sklep Komputronik w Żywcu oraz Cassidy. Dyplomy i nagrody wręczyła Wicedyrektor ZSM-E – Pani Bożena Piątek oraz organizatorzy konkursu – Cassidy Venter i Aleksandra Caputa.

Dziękujemy za liczny udział i gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom – wykazaliście się naprawdę dużą znajomością faktów dotyczących Nowej Zelandii J Szczegółowe wyniki dostępne są u nauczycieli języka angielskiego.


  FOX 2020

    02 Gru -  07:37

  11 LISTOPADA

    21 Lis -  11:08

  Dla schroniska

    15 Lis -  13:52

  A tu pospolitość skrzeczy...

    15 Lis -  13:48

  Mechanik i przyjaciele

    13 Lis -  00:00


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory