Kolejne sukcesy Sandry Pytlarz z klasy 2BLO

I miejsce na Konkursie Piosenki Europejskiej „Wyśpiewajmy Europę” - konkurs odbył się 18 listopada w Domu Kultury w Wiśle. Sandra zaprezentowała dwa utwory, pierwszy po Serbsku "Molitva" - Marija Šerifović oraz "TANGO NA GŁOS ORKIESTRĘ I JESZCZE JEDEN GŁOS" Maryli Rodowicz

I miejsce na Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Konkurs odbył w listopadzie - online. Sandra zaśpiewała "Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos" Maryli Rodowicz.

III miejsce na III Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej ZOŚKA – przesłuchania konkursowe odbyły się 18 listopada natomiast koncert laureatów 19 listopada w Domu Kultury w Hałcynowie. W przeglądzie wzieło udział ponad 200 osób w różnych kategoriach wiekowych.


Opiekun Iwona Noga-Bardyńska

Gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów


  Cyber Day w ZSM-E

    17 Maj -  22:04

  Trwają matury...

    07 Maj -  09:15

  I miejsce dla Sandry Pytlarz

    30 Kwi -  16:18

  Tyle było dni…

    29 Kwi -  16:39


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory