reklama

Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął ... ?

Zuzanna Bąk z klasy 2a LO laureatką Ogólnopolskiego Konkursu - Jak Dzień Przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe?

W 15 edycji Dnia Przedsiębiorczości uczestniczyło 668 szkół, 26 487uczniów oraz 12 152 firm i instytucji.

Komitet Honorowy Dnia przedsiębiorczości w składzie: prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska (Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP), Ewa Tomaszewska (Poseł na Sejm RP) oraz Zbigniew Modrzewski (Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości) wyłonił laureatów Dnia przedsiębiorczości 2018 – najaktywniejsze szkoły, firmy i instytucje, najaktywniejszych szkolnych koordynatorów oraz zwycięzców.

Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe? w kategorii Prezentacja została Zuzanna Bąk, uczennica Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu.

Uhonorowanie laureatów odbędzie się podczas uroczystej gali 26 lutego 2019 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Gratulujemy!

Potwierdzenie udziału TUTAJ


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory