I miejsce dla Sandry Pytlarz w XXIV WPADiM w Gliwicach

28 kwietnia w Teatrze Miejskim w Gliwicach odbył się Koncert Galowy laureatów XXIV Wojewódzkich Prezentacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży. Przedsięwzięcie objęte zostało patronatem Prezydenta Miasta Gliwice - Adama Neumanna. W eliminacjach wystąpiło:  84 solistów, 30 zespołów muzycznych oraz 24 zespoły taneczne z całego województwa.

Podczas Koncertu Galowego zaprezentowali się wybrani przez organizatorów laureaci XXIV WPA: soliści, zespoły wokalne i taneczne, prezentując różnorodne występy na najwyższym poziomie. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowy medal z rąk Prezydenta Miasta Gliwice. W tym zaszczytnym gronie znalazła się również Sandra Pytlarz, zdobywając I miejsce w kategorii wokal, prezentując utwór " Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos".

opiekun: Iwona Noga Bardyńska

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


  Cyber Day w ZSM-E

    17 Maj -  22:04

  Trwają matury...

    07 Maj -  09:15

  I miejsce dla Sandry Pytlarz

    30 Kwi -  16:18

  Tyle było dni…

    29 Kwi -  16:39


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory