Grand Prix na Festiwalu Rimini Dance Open

Rimini, słynne włoskie miasto, stało się centrum tanecznych emocji podczas Międzynarodowego Festiwalu RIMINI DANCE OPEN. Organizatorem imprezy było EAFF - Europejskie Stowarzyszenie Festiwali, a patronat objęło UNESCO.

Na tej niezwykłej międzynarodowej imprezie, w której wzięło udział ponad 2000 tancerzy z wielu krajów Europy, dwie formacje taneczne reprezentujące ZSM-E w Żywcu – Aqua Dance i Twister - podbiły serca publiczności i wróciły z głównymi nagrodami. Formacja Twister otrzymała również Grand Prix Festiwalu i tytuł Best Performece dla choreografii „Beyonce”.

Formacja Aqua Dance otrzymała 1. miejsce w kategorii Latin Formation.

Formacja Twister otrzymała 1. miejsce w kategorii Art Dance Formation.

Przy okazji udziału w tym ważnym wydarzeniu kulturalnym uczniowie mieli okazję odpocząć na plaży w Rimini – znanym europejskim kurorcie oraz zwiedzić Rimini, San Marino i Wenecję.

Bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji tego dużego przedsięwzięcia: rodzicom za wsparcie i kibicowanie zespołom przez cały czas trwania konkursu, sponsorom – Beskid Żywiec spółka z o.o., SEWS CABIND POLAND, OSK – nie Dzielny Kierowca, Kaufland Żywiec.

Dziękujemy również firmie transportowej Kris – Bus PHU Agawa za profesjonalizm w obsłudze naszego wyjazdu.


  Cyber Day w ZSM-E

    17 Maj -  22:04

  Trwają matury...

    07 Maj -  09:15

  I miejsce dla Sandry Pytlarz

    30 Kwi -  16:18

  Tyle było dni…

    29 Kwi -  16:39


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory