FINAŁ KONCERTU CHARYTATYWNEGO DLA WERONIKI DROBISZ

 

6 grudnia 2018 roku to niezwykły dzień, nie tylko ze względu na mikołajki, większą niż zwykle życzliwość i drobne podarki. Tego dnia ZSM-E pokazało, że potrafi zrobić coś dobrego dla kogoś, kto tej pomocy potrzebuje. W tym dniu wszyscy mieliśmy jeden cel, zebrać jak największą kwotę dla Weroniki Drobisz, trzynastolatki z Żywca, której rodzice z uporem gromadzą fundusze na skomplikowaną operację córki. W szkole odbył się koncert, a właściwie dwa koncerty, na których zaprezentowali się uzdolnieni i chętni do bezinteresownego działania młodzi ludzie. Biletami wstępu były cegiełki, które w całości zostały wykupione przez uczniów, nauczycieli naszej szkoły oraz sponsorów. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy zorganizować tę imprezę w myśl hasła: "Pomagając innym, stajesz się bogatszy". Zebraliśmy na rzecz Weroniki kwotę w wysokości 10 tysięcy zł i to jest dla nas wszystkich największy sukces.

Dodatkową atrakcją była ulokowana na 1 piętrze kawiarenka z wyśmienitymi ciastami, herbatą i kawą. Zapach kawy, muzyka w tle oraz sprawna obsługa przyciągnęły ogromną liczbę uczestników koncertu, którzy dodatkowo wsparli naszą akcję.

Podziękowania kierujemy do wszystkich występujących uczniów, sponsorów, młodzieży i nauczycieli, bez których nie udałoby się zorganizować tak dużej imprezy.

W koncercie wystąpili:

1.                  Zespół instrumentalny : Anna Butor, Dawid Hulbój, Cyprian Czerwiński   

2.                  Teatr Matafora – inscenizacja taneczna – Królewna śnieżka inaczej, opiekun: Iwona Noga-Bardyńska

3.                  High School Folks : Aleksandra Czul, Dawid Jakubiec, Martyna Janik, Julia Dzierżęga, Julia Waligóra, Klaudia Tomczyk, Zuzanna , Wiktoria Kamińska,

4.                  Duet taneczny Artur i Kora, opiekun: Anna Kamińska

5.                   Kamila Szwed i Konrad Szwed 

6.                  Milena Studencka – monodram „ Wróżka zębuszka”

7.                  Gitary : Kacper Marszałek, Tomasz Molski, Piotr Puchacz, Wojciech Juraszek, Natan Wojtyła

8.                  Formacja Taneczna TWISTER – Grease opiekun: Anna Kamińska

9.                   Zespół PRAISE the SUN – Wiktoria Caputa, Artur Kamiński, Arek Barczyk, Piotr Puchacz, Jakub Krzus, Tomasz Pietraszko, opiekun: Przemysław Burczak

10.               Utwór finałowy „ Księgi życia” - wszyscy występujący

11.             Koncert poprowadzili: Patrycja Michulec i Karol Cul.

Serdeczne podziękowania należą się również:

Firmie Budowlanka Słowik Żywiec

Firmie nagłośnieniowej AUDIOMASTER Żywiec

Arkowi Pawlusowi – nagłośnienie

Drukarni SPRINT

Firmie GregCar

Pracownikom Firmy ANDERS w Żywcu

Drukarni AKCYDENSOWEJ Żywiec

Beskidynews

SuperNowa Żywiec

oraz nauczycielom

Przemkowi Burczakowi , Annie Kamińskiej, Annie Rodak, Krzysztofowi Tabackiemu, Agacie Obrockiej, Jadwidze Schillak, Tomaszowi Pietraszce, Danielowi Pietraszce, Annie Magnuszewskiej-Mojżesz, nauczycielom wychowania fizycznego

koordynatorzy: Iwona Noga-Bardyńska oraz Monika Grzegorzek

 


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory