Etap centralny Olimpiady Innowacji Technicznych

Od 13 do 14 maja na w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie odbył się etap centralny Olimpiady Innowacji Technicznych w Informatyce i Telekomunikacji organizowany przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. 

Po pracowitym i pełnym emocji weekendzie z wielką radością informujemy, że Rafał Pawełek z klasy 3cT oraz Dominik Foja z klasy 1dT wywalczyli tytuł finalistów. Po wykonaniu trudnych zadań udaliśmy się na wycieczkę do Muzeum Wsi Lubelskiej. Mieliśmy również okazję podziwiać wystawę prac technicznych uczniów oraz zwiedzić zabytkowe stare miasto Lublina.

Do olimpiady uczniów przygotowała Pani mgr Elżbieta Burlaga, za co należą się jej serdeczne podziękowania.


  Cyber Day w ZSM-E

    17 Maj -  22:04

  Trwają matury...

    07 Maj -  09:15

  I miejsce dla Sandry Pytlarz

    30 Kwi -  16:18

  Tyle było dni…

    29 Kwi -  16:39


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory