Burza w mózgu świątecznie

HO, HO, HO…. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i w naszym szkolnym projekcie zrobiło się świątecznie…. Klasy 1eT oraz 2cT wzięły udział w wyjątkowych, nigdy wcześniej nie przeprowadzonych warsztatach, w trakcie których uczniowie poznali techniki szybszego zapamiętywania treści, ćwiczyli koncentrację oraz sprawdzali, która półkula mózgu u nich dominuje. Wszystkie ćwiczenia były powiązane z tematem zbliżających się Świąt. Uczniowie między innymi zapamiętywali jak najwięcej produktów, które trzeba kupić na święta, sprawdzali spostrzegawczość i refleks śledząc drogę renifera, w nietypowy sposób śpiewali znane kolędy, dekorowali choinkę w wyobraźni i rozwiązywali świąteczne zagadki słowne. Zajęcia poza zdobyciem nowych umiejętności i poznaniem możliwości swojego mózgu dostarczyły uczniom dużo dobrej zabawy.

Warsztaty przeprowadziły panie J. Sanetra i A. Sawicka oraz grupa projektowa w składzie: Julka, Jessica, Kamila (2aLO), Konrad (3cT).


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory