reklama

XX Jesienny Zlot Turystyczno-Krajoznawczy

FOTO ZSME
FOTO ZSME

13 października odbył się XX Jesienny Zlot Turystyczno-Krajoznawczy „Czyste Góry 2018”, którego finał odbył się w amfiteatrze pod Grojcem. Celem kampanii jest porządkowanie szlaków turystycznych oraz promowanie turystyki kwalifikowanej przez rozwijanie sprawności fizycznej młodzieży i zamiłowania do poznania piękna krajobrazu. Podczas finału zlotu odbył się konkurs krajoznawczo-ekologiczny, w którym reprezentantka naszej drużyny Zuzanna Szpoton uczennica kl.3 a LO zajęła drugie miejsce, a uczennica kl.2 c LO Sabina Kocoń otrzymała wyróżnienie. Opiekunami młodzieży byli Pani Wiesława Widz oraz Pani Halina Niwińska. Podczas zlotu rozstrzygnięty został konkurs na Najaktywniejsze Szkole Koło Krajoznawczo-Turystyczne w roku szkolnym 2017/2018, w którym nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory