reklama

Uczniowie Mechanika wśród najlepszych w Polsce

Zespół w składzie: Jolanta Sanetra, Konrad Kunstler i Mateusz Howaniec z klasy 2cT zakwalifikował się do 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym. Tym samym przedsiębiorcza grupa znalazła się w gronie 20 najlepszych w Polsce.

Ich zadanie na tym etapie będzie polegało na przygotowaniu filmu, związanego z tematem konkursu i opublikowaniu go w internecie. Następnie internauci będą musieli ocenić atrakcyjność filmu (ważna jest aktywność szkoły mierzona liczbą oddanych głosów na przedstawioną pracę konkursową). Głosowanie internautów odbywać się będzie na stronie internetowej programu Moje finanse. Następnie specjalnie powołany przez sponsora zespół ekspertów oceni wartość merytoryczną 12 filmów, które w wyniku głosowania internautów zdobędą najwięcej głosów. Do 3 etapu (finału) awansuje 8 zespołów.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory