Szkoła wolna od używek

FOTO A.Sawicka
FOTO A.Sawicka

Drużyna w składzie: Szymon Urbański (1bT), Mateusz Purol (1bT), Michał Buława (1bT), Dawid Bryja (1bT), Patryk Pawlus (1bT), Kasper Zając (1bT), Karolina Biegun (1bT) i Michał Maciaszek (3cT) pod opieką pani Anny Sawickiej wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła wolna od używek”. Zadaniem uczniów było nagranie i zmontowanie filmu krótkometrażowego dotyczącego profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Organizatorem konkursu był Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie. Drużyna z ZSME jako jedyna z powiatu zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego tego konkursu. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


  FOX 2020

    02 Gru -  07:37

  11 LISTOPADA

    21 Lis -  11:08

  Dla schroniska

    15 Lis -  13:52

  A tu pospolitość skrzeczy...

    15 Lis -  13:48

  Mechanik i przyjaciele

    13 Lis -  00:00


   Powrót na start
  Projekt i wykonanie : MyWebFactory