reklama

MATAFORA laureatem V Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego

Grupa taneczna MATAFORA  laureatem V Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego  RYBNIK 2018

W dniach 2-3 czerwca 2018r. w Miejskim Centrum Kultury w Rybniku odbył się V Ogólnopolski Konkurs Taneczny RHYTHM & STYLE RYBNIK 2018. Ponad 130 formacji z całej Polski rywalizowało przez dwa dni w konkurencjach tanecznych: Jazz Dance, Modern Dance, Show Dance, Hip-Hop, Street Dance Show oraz Disco Dance.

Grupa taneczna Teatru MATAFORA wywalczyła III miejsce w kategorii: SHOW DANCE 16+, za inscenizację taneczną Snow White.

Prezentując się w składzie: Dominika Szpoton, Katarzyna Wątroba, Tamara Błachut, Weronika Caputa, Dominika Pietras, Dominika Lewandowska, Patrycja Talik, Gabrysia Podgórska, Agnieszka Krzyżowska, Sara Jasek

Opiekun: pani Iwona Noga-Bardyńska.  Gratulujemy!!!!

 Serdeczne podziękowania dla przewoźnika firmy EuroSprint z Wieprza


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory