reklama

Kolejny sukces Bogallicy

Działająca ZSM-E grupa Bogallica, tym razem w składzie: Wiktoria Caputa, Artur Kamiński, Michał Kuglarz, Wojciech Borak, Arkadiusz Barczyk i Jakub Krzus, miała okazję zaprezentować się w Przeglądzie Piosenki Polskiej zorganizowanym przez MCK w Żywcu oraz Izabelę Trojanowską, znaną polską wokalistkę. Młodzi muzycy wystąpili w kategorii: zespół wokalno-instrumentalny 16-22 lat. Bogallica otrzymała wyróżnienie, ale może czuć się laureatem kolejnego konkursu, w którym bierze udział, ponieważ nie zostały w tej kategorii przyznane miejsca. Grupa wykonała dwie piosenki zespołu MAANAM „Kocham Cię, kochanie moje” oraz „Cykady na Cykladach”. Gratulujemy i mamy nadzieję, że następnym razem będziemy mogli podziwiać zespół przed publicznością szkolną. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Przemysława Burczaka, który nie tylko opiekuje się grupą, ale też użycza swojego garażu jako miejsca prób.


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory