reklama

Kalejdoskop Talentów 2018

ZSME
ZSME

I miejsce dla TEATRU MATAFORA NA XVII  MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU TWÓRCZOŚCI
„KALEJDOSKOP TALENTÓW JESIEŃ 2018”

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu „Kalejdoskop Talentów 2018” po raz XVII zaprosili nas do Żywca. Festiwal trwał od 03 – 05 listopada 2018r, podczas tych 3 dni międzynarodowe jury oceniało prezentacje w różnych kategoriach artystycznych - wokal, taniec, recytacja, małe formy teatralne, malarstwo oraz instrumentaliści. Na deskach MCK podziwiać można było utalentowane grupy oraz solistów min. z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Polski.

Uczniowie naszej szkoły (TEATR MATAFORA) zajęli :

I miejsce w kategorii TEATR TAŃCA , prezentując inscenizację taneczną „Królewna Śnieżka”

Grupa wystąpiła w składzie : Dominika Szpoton, Dominika Pietras, Dominika Lewandowska, Patrycja Talik, Dominika Mrowiec, Agnieszka Dratnal, Kaludia Klim, Agnieszka Krzyżowska, Martyna Satława, Marta Pietraszko, Weronika Rułka, Weronika Caputa, Klaudia Waligóra oraz Gabriela Podgórska.

Opiekun: pani Iwona Noga-Bardyńska

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz opiekunowi i życzymy dalszych sukcesów!


    Projekt i wykonanie : MyWebFactory